Międzynarodowy Dzień Kredki

Zachęcamy do świętowania Dnia Kredki na różne, także niestandardowe sposoby. Zaproponujmy dzieciom ubranie się tego dnia w swój ulubiony kolor lub budowanie z kredek tras labiryntów albo torów do wyścigów kapsli lub resoraków.

→czytaj

Razem dla równych szans

Założeniem projektu jest wsparcie dla rodzin, w których jedno z dzieci leczone jest na chorobę hematologiczną. Ma celu wyrównanie szans edukacyjno-rozwojowych dzieci, które dorastają w rodzinach, którym przyszło mierzyć się z ciężką i przewlekłą chorobą jednego z dzieci.

→czytaj

Mikrogrant AO-FR

Z przyjemnością informujemy, że nasza aplikacja o mikrogrant na rozwój młodych organizacji w konkursie o dofinansowanie z Funduszy Norweskich: Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny została zaopiniowana pozytywnie.

→ czytaj

Bezpłatna pomoc psychoterapeutyczna

Podopieczni i rodzice podopiecznych Fundacji Równie Ważni mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy psychoterapeutycznej świadczonej przez Magdalenę Lachowską-Mroczek.

Założenia współpracyczytaj

W ramach Konkursu Regrantingu „DziałaMY DoradzaMY”, koordynowanego przez Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej CREO i dofinansowanego przez Rządowy Program Wspierania Organizacji Poradniczych na lata 2022-2023, w listopadzie 2023 roku zakończyliśmy realizację projektu: „Terapeuci na rzecz Równie Ważnych”.

czytaj

Zajęcia arteterapii

Arteterapia (terapia sztuką) opiera się na przekonaniu, że proces twórczy pomaga wyzdrowieć, umożliwiając komunikowanie myśli i uczuć w sposób niewerbalny. Dlatego stosuje się ją, aby wspierać rozwój osobisty → czytaj