Regularne wpłaty od Darczyńców wspierających misję organizacji, to wielkie marzenie każdej fundacji.

Dzięki stałemu i regularnemu wsparciu możemy planować budżet i działania. A nasi Podopieczni otrzymują systematyczną pomoc i wiedzą, że mogą na nas liczyć.

Zostań naszym stałym Darczyńcą i pomóż nam systematycznie dbać o dzieci z rodzin dotkniętych chorobami. Dzięki Twoim regularnym wpłatom możemy zapewnić naszym Podopiecznym odpowiednie zajęcia integracyjne, wyjazdy i pomoc psychologiczną. Pomóż nam zatroszczyć się o dzieci, którym choroba rodzeństwa nie pozwala cieszyć się normalnym dzieciństwem.

Jak to zrobić?

  1. Zdecyduj jaką kwotę chcesz przekazać na rzecz naszych Podopiecznych. Może to być  10, 20, 50 czy nawet 100 złotych – to zależy od Ciebie. Będziemy Ci wdzięczni za każdą złotówkę!
  2. Zastanów się z jaką częstotliwością chcesz nam pomagać. Regularnie, to nie zawsze znaczy co miesiąc. Równie dobrze możesz wspierać nas raz na kwartał czy co dwa tygodnie.
  3. Każdy z nas ma obecnie mnóstwo na głowie – możesz zdjąć z siebie jedną z miliona „rzeczy do zapamiętania” ustawiając stałe zlecenie przelewu w swoim banku.