Wolicie otrzymywać czy dawać prezenty?

Słyszeliście o badaniach pokazujących, że satysfakcja z podarowania komuś prezentu, czasu, zainteresowania, może być wyższa niż radość wynikająca z otrzymania czegoś? Public Library of Science opisało eksperyment mówiący, że dzieci w wieku dwóch lat są szczęśliwsze rozdając cukierki niż je otrzymując.

Prezenty urodzinowe zawsze wzbudzają w nas pozytywne uczucia.

Odwróć z nami kierunek dawania prezentu i świętując swoje urodziny podziel się radością z naszym podopiecznym!

Wejściówka na basen? Karnet na salę zabaw? Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym? To tylko niektóre z pomysłów na kreatywne prezenty dla dzieci. Dzięki nim nasze dzieciaki będą mogły spędzić czas z rodzicem, zbudują pozytywne wspomnienia, poczują, że są ważne i doceniane.

Skontaktuj się z nami i wybierz dziecko, któremu zrobisz prezent z okazji swoich urodzin (imienin? a może rocznicy?). Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję, zgodną z Twoimi możliwościami i zainteresowaniami dziecka. Czasem naprawdę niewiele potrzeba, by wywołać uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Gwarantujemy, że również Twoje samopoczucie poprawi się dzięki poczuciu sprawczości.*

*Zgodnie z badaniami Elizabeth Dunn i Michaela Nortona (Happy Money: The Science of Happier Spending) wydawanie pieniędzy na różne cele podnosi poziom szczęścia i satysfakcji, a największą satysfakcję (we wszystkich badanych grupach społecznych) daje zainwestowanie zarobionych pieniędzy w innych ludzi.