Podaruj drugie życie niepotrzebnym przedmiotom – spraw, by ponownie poczuły się WAŻNE.

Czujesz, że już czas na wiosenne/letnie/jesienne albo zimowe porządki? Zamiast wyrzucać nadmiar rzeczy, warto dać im drugie życie. Znajdź im nowego właściciela, którego będą cieszyć przez kolejne lata, a przy okazji wespieraj nasze działania.

Jak to zrobić? Wystawiając lub kupując przedmiot na Allegro Lokalnie. To bardzo proste! W linku znajdziesz zbiórkę, z której cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie naszych podopiecznych:

Wspierać zbiórkę możesz na dwa sposoby:

  1. Kupując jeden z wystawionych na niej przedmiotów, których listę znajdziesz klikając w link i przewijając ekran na sam dół strony.

Kup realny przedmiot wystawiony przez użytkowników albo symboliczną cegiełkę (za 5 lub 10 zł), za którą podziękowania w formie grafiki prześlemy Ci na adres mailowy.

  1. Wystawiając na sprzedaż przedmiot – to bardzo proste!

Poniżej znajdziesz instrukcję, w jaki sposób to zrobić:

– wejdź w podany link;

– z prawej strony ekranu kliknij Wystaw przedmiot na ten cel;

– zaznacz ile procent (10, 25, 50, 75 czy 100) kwoty uzyskanej ze sprzedaży chcesz przeznaczyć na wsparcie naszej zbiórki. Pamiętaj, że nie zapłacisz nic za wystawienie przedmiotu na sprzedaż, a po sprzedaży od kwoty przeznaczonej na wsparcie zbiórki NIE będziesz musiał płacić prowizji Allegro;

– dodaj zdjęcia sprzedawanego przedmiotu, opis, sposób dostawy; – na końcu kliknij w ikonkę Wystaw jako kup teraz;

I zrobione!

Twoja oferta pokaże się potencjalnym kupującym zarówno na platformie Allegro, jak i na Allegro Lokalnie.

Poinformuj swoich znajomych o wystawieniu przedmiotu za pomocą social mediów lub po prostu w czasie zwykłej rozmowy – to dodatkowo zwiększy zasięg informacji o sprzedawanych przez Ciebie przedmiotach.

Po zakupie Twojego przedmiotu, Allegro automatycznie przekaże wskazany przez Ciebie procent kwoty na wsparcie naszej zbiórki – Ty nie musisz się martwić formalnościami.

W ostatecznym rozrachunku szczęśliwy będziesz Ty, ktoś kto kupił od Ciebie potrzebny mu przedmiot i nasi podopieczni, którym podarujesz super chwile spędzane na rozwijaniu pasji i zainteresowań.