Tydzień temu, dzięki zaproszeniu Zespół Szkół Odzieżowych im. Krzysztofa Kieślowskiego w Gorzowie Wielkopolskim, nasza podopieczna Marta mogła przekonać się ile wysiłku trzeba włożyć w to, żeby w przyszłości zrealizować swoje marzenie i zostać charakteryzatorką. Marta, mimo że chodzi dopiero do 3. klasy, doskonale wie kim chce być w przyszłości. Marzy jej się praca nad wizerunkiem gwiazd. Nauczyciele i uczniowie ZSO pomogli jej wykonać pierwszy krok ku realizacji tych planów. A pierwszą modelką Marty została jej mama 👩‍👧😍

Przez cały dzień do dyspozycji dziewczynki i jej mamy były pracownie:

✂️fryzjerska,

💄kosmetyczna,

👗krawiecka i

📸fotograficzna.

Marta farbowała i obcinała mamie włosy, czesała i była czesana, robiła profesjonalny makijaż, następnie szyła dla siebie i mamy stroje. Całość zakończyła wspólna sesja zdjęciowa.

Możliwość spędzenia z mamą tylu intensywnych godzin, posiadanie jej na wyłączność, budowanie wspólnych doświadczeń i wspomnień jest równie ważne, jak rozwijanie zainteresowań. Dzieci z rodzin, w których choruje jedno z rodzeństwa nieczęsto mogą cieszyć się beztroskim czasem spędzanym z rodzicem. Marta powiedziała nam jadąc do domu, że był to jeden z najfajniejszych dni w jej życiu.

Skip to content