Zajęcia są BEZPŁATNE, przeznaczone dla dzieci w wieku 10 -18 lat.

Zajęcia prowadzone przy użyciu profesjonalnych zestawów edukacyjnych LEGO® Education SPIKE™ Prime, który łączy w sobie estetyczny i niezwykle kolorowy design, łatwy w obsłudze i zaawansowany sprzęt oraz intuicyjne środowisko kodowania typu przeciągnij i upuść oparte na języku Scratch.

Termin warsztatów: 05 listopada 2022, godzina 15.00

Miejsce warsztatów: Wrocław, ul. Smoluchowskiego 24/26 lok.1A

Robotyka dla dzieci pobudza wyobraźnię i rozwija wiele umiejętności – od zdolności manualnych, przez logiczne myślenie, aż po pracę zespołową.  Nasze warsztaty pozwalają wejść dzieciom w świat programowania i zacząć realizować różne ciekawe pomysły. Na zajęciach nigdy nie ma nudy: programujemy tak, by młodzi uczestnicy warsztatów wchodzili w temat szeroko pojętej elektroniki tak, jak podróżują przez kolejne światy i etapy swoich ulubionych gier. Każde z zajęć to okazja by przetestować nabyte już umiejętności, a gdy te zostaną już udoskonalone, wprowadzamy nowe wyzwanie łączące robotykę z zagadnieniami z programowania. 

Jesteśmy pewni, że prowadzone przez nas aktywności stanowią również niesamowitą zabawę dla najmłodszych. Są przy tym na tyle ciekawe, że w fascynujący świat nauki wciągnie się jeszcze więcej małych konstruktorów i informatyków, którzy teraz jeszcze być może nawet nie mają pojęcia jak ciekawa jest robotyka.