Wioletka to bardzo zdolna, a do tego niezwykle otwarta i pełna energii dziewczynka. Kiedy zaczyna opowiadać o swoich zainteresowaniach, szybko okazuje się, że to prawdziwy człowiek renesansu: utalentowana artystycznie, ale także sportowo. Na spotkaniu na temat  uWAŻNIka przyniosła swoje piękne i kreatywne prace malarskie.

„Wygina śmiało ciało” – Wiola trenuje akrobatykę i gimnastykę artystyczną. W czasie Naszego spotkania dziewczynka śmiało pokazała nam półszpagat oraz mostek.

Grafik Wioli jest wypchany po brzegi- kiedy opowiadały z mamą o jej zajęciach dodatkowych byłyśmy pod wrażeniem ich energii oraz dobrej organizacji czasu. Dziewczynka chodzi  na basen, lekcje malowania, gimnastykę artystyczna oraz akrobatykę. 

Mimo, że Wioletka ma zaledwie 5,5 roku to z chęcią pomaga mamie w kuchni. Dziewczynka jest bardzo troskliwą siostrą dla brata, którego wspiera na codzień jak również w czasie wspólnych wyjazdów/ wycieczek.
Wioletka lubi spotkania z koleżankami z przedszkola. Na urodziny koleżanek zawsze przygotowuje ręcznie robioną Kartę urodzinową. 

Dziewczynka jednak przede wszystkim marzy, żeby w weekendy mieć więcej czasu na wspólne zajęcia z mamą.

Bardzo się cieszymy, że poznałyśmy Wiolę- ze spotkania wychodzimy naładowane pozytywną energią, którą nas zaraziła i czekamy na więcej!

Jeśli chcesz pomóc naszym wolontariuszom w organizacji zajęć dla Łucji, skontaktuj się z nami: fundacja@rowniewazni.org

lub WPŁAĆ dowolną kwotę na nasze konto.