WPŁAĆ

10 zł Łapiemy symboliczną dychę!

Dzięki! Ty rezygnujesz z kawy w locie między jednym a drugim spotkaniem biznesowym, a my za tę kasę weźmiemy na herbatę i ciastko mamę (lub tatę) naszego podopiecznego – pogadamy, przytulimy, może nawet chwilkę wspólnie popłaczemy. Efekt końcowy na pewno znasz – rodzic wróci do dzieci z zupełnie innymi emocjami.

30 zł Trzy dychy, ale czad!

Właśnie przekazujesz nam kasę, którą mogłeś wydać na całkiem spoko deser w knajpie. Szanujemy i obiecujemy nie wydać na głupoty. Te trzy dychy (z małym hakiem) to koszt 1,5-godzinnych warsztatów z robotyki dla jednego dziecka. Zero pustych kalorii dla Ciebie, maksimum świetnej zabawy dla dzieciaków!

 
 

50 zł Pięćdziesiątak? Dla nas?

Suuuuper! Wiemy, że napracowałeś się, żeby tę kasę zarobić. Przekazując ją nam sprawiasz, że zyskuje ona nowy, dodatkowy wymiar – będzie czynić dobro. 50 zł to wypad do kina dla mamy i córki i okazja do spędzenia przez nie razem kilku godzin – coś, na co nie każdy z naszych podopiecznych może sobie pozwolić.

100 zł Stówa!

Zdradzimy Ci mały sekret… Mamy w fundacji zwyczaj zakładać się o wszystko – ktoś ma odmienne zdanie? Od razu odpalamy „zakładzik” i obstawiamy kto będzie miał rację. To taka nasza mała tradycja. Stawką jest zawsze 10 zł wpłacane na cele fundacji. Twoja stówa to dziesięć naszych zakładów – kupa kasy!

A teraz na serio. Dziękujemy! Za stówę możemy sfinansować godzinę terapii psychologicznej dla dziecka w potrzebie. Albo opłacić 1/10 14-tygodniowych warsztatów z programowania dla jednego z naszych podopiecznych.