Koniecznie przeczytaj jak to działa.

Portal zbiórkowy zrzutka.pl jako jedyny z działających w Polsce portali crowdfundingowych nie pobiera żadnej prowizji od dokonanej wpłaty. Oznacza to po prostu, że gdy wpłacisz nam za chwilę np. 10 zł, dokładnie tyle trafi na nasze konto i zostanie przekazane na wsparcie naszych super dzieciaków. Fajnie, nie?

Jednocześnie zrzutka.pl ponosi koszty administrowania portalem umożliwiającym wspieranie organizacji takich, jak nasza. Dlatego też dokonując wpłaty otrzymasz prośbę o wsparcie zrzutki dodatkową, wybraną przez Ciebie kwotą. Możesz, ale NIE MUSISZ, tego robić. Pokażemy Ci krok po kroku jak dokonać płatności i wybrać odpowiadającą Ci opcję 

Nie martw się – jeśli zdecydowałeś, że tym razem wesprzesz tylko nas, a nie przekażesz kasy na administrowanie zrzutką, my obiecujemy, że dokonując (prywatnie) wpłaty na jakiś inny cel, z wdzięczności za Twoje wsparcie, dorzucimy grosz dla zrzutki!

Poniżej krok po kroku pokażemy Ci jak wygląda wpłata na zrzutkę:

  1. Po wejściu w link, z prawej strony ekranu zobaczysz czerwony odnośnik z napisem: Wpłać na zrzutkę. ZDJĘCIE 1
  2. Po kliknięciu w niego pojawi się strona, na której określasz:

– kwotę wpłaty – do wyboru z zasugerowanych, ale możesz także zaproponować Inną kwotę i sam określić wysokość darowizny;

– metodę płatności (blik, przelew bankowy);

– KOSZT OBSŁUGI TRANSAKCJI – musisz zaznaczyć opcję Zgadzam się pokryć koszty obsługi transakcji. Możesz wybrać tu którąś z zaproponowanych kwot wsparcia lub kliknąć Ty zdecyduj! Przy wyborze tej opcji pojawi się suwak, na którym możesz określić sumę, jaką zamierzasz przekazać na wsparcie działalności portalu zrzutka.pl. Możesz wskazać zero złotych – Twój przelew i tak trafi do nas w całości!

– następnie podajesz swoje dane oraz adres e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie wpłaty. Możesz też zaznaczyć, że chcesz by Twoje imię lub kwota wpłaty nie pojawiały się publicznie w podsumowaniu zrzutki. Wówczas zobaczymy je tylko my (organizatorzy) oraz administrator portalu.

3. Po odznaczeniu koniecznych zgód i regulaminu system przeniesie Cię do wybranego rodzaju płatności, gdzie po zalogowaniu będziesz mógł zaakceptować wpłatę.

I voila – zrobione!

Dziękujemy Ci za wsparcie naszych działań!