Poznajcie Patryka – wielkiego wielbiciela historii i autobusów.

W wolnych chwilach lubi oglądać filmiki na YouTube i grać z kolegami w gry. Najbardziej wciągające to te strategiczne, osadzone na różnych etapach historii ludzkości, ale czasem lubi się też zrelaksować rozgrywką w Fortnight. Jednak często zmienia się w pełnoetatowego brata dla dwójki młodszego rodzeństwa – Nadii i Szymka. Wtedy pomaga rodzicom w opiece, sprząta po bracie i uważnie czuwa nad siostrą.

Taki syn to prawdziwy skarb!

Jest bardzo zżyty z rodziną i dużym sentymentem darzy rodzinny dom, w którym mieszkają dziadkowie. Pomimo dużej odległości bardzo lubi tam wracać i odwiedzać swoich krewnych.

Kiedy nie gra w gry, ani nie uczy się historii (w której najbardziej interesuje go okres baroku i oświecenia), można go łatwo spotkać na jednym z wrocławskich placów. Tam jeździ z kolegami na deskorolce i rowerze, a w przerwach obserwuje autobusy. Pasja zaczęła się w wakacje, gdy spędzał tam większość letnich dni. Obserwował jakie pojazdy przyjeżdżają, jakie odjeżdżają i dokąd jadą. Zaczął się interesować, jak działają i co sprawia, że jeżdżą. Chociaż w szkole jest bardziej humanistą w autobusach uwielbia techniczny aspekt. Również z nimi wiąże się jego małe, wielkie marzenie. Jak sam mówi – woli realizować marzenia po kolei i dochodzić do nich samemu, dlatego obecnie największym pragnieniem Patryka jest przejechać się autobusem na drugi koniec miasta i zobaczyć, co można tam porobić.