Nadia czuje się najbezpieczniej i najbardziej szczęśliwa spędzając czas z rodziną.

Nadię, naszą nową podopieczną, poznaliśmy podczas warsztatów zorganizowanych w Linden Park we Wrocławiu. Dziewczynka dzielnie pracowała przy układaniu klocków. Na początku ciężko było jej się przełamać i otworzyć przy tak dużej grupie ludzi. Bliskość rodziny, szczególnie starszego brata bardzo pomogła.
Już 3 dni później udało nam się spotkać w węższym gronie. Wtedy mogliśmy się bliżej poznać i dowiedzieć się czegoś o jej zainteresowaniach.

Nadia na spotkanie przyniosła swoje pudełko, uWAŻNIk, a w nim schowane rysunki przedstawiające jej największe pasje. Rysunki były starannie przygotowane przez Nadię, z drobną pomocą mamy. Nie pozostało nam nic innego, jak czym prędzej poznać zawartość tego niezwykłego pudełka.
Przede wszystkim w pudełku nie mogło zabraknąć rysunku KOTA – Nadia je uwielbia i mogłaby się z nimi bawić non stop! Oprócz tego dowiedziałyśmy się, że Nadia bardzo lubi spędzać aktywnie czas. Plac zabaw, park trampolin, basen czy szaleństwa na salach zabaw to jest ulubiony sposób zabawy! Oczywiście pod warunkiem, że spędza ten czas wspólnie z rodziną. Boto przy niej Nadia czuje się najbezpieczniej i najbardziej szczęśliwa. W domowym zaciszu za to Nadia lubi bawić się lalkami oraz słuchać muzyki i tańczyć do niej!

Dziękujemy Ci Nadio za to spotkanie i do zobaczenia wkrótce!