Nadię, naszą nową podopieczną, poznaliśmy podczas warsztatów zorganizowanych w Linden Park we Wrocławiu.

Dziewczynka dzielnie pracowała przy układaniu klocków, choć na początku ciężko było jej się przełamać i otworzyć przy tak dużej grupie ludzi!
Już 3 dni później udało nam się spotkać w węższym gronie, tak abyśmy mogli się bliżej poznać i dowiedzieć się czegoś o jej zainteresowaniach.

Nadia na spotkanie przyniosła swoje pudełko, uWAŻNIk, a w nim schowane rysunki przedstawiające jej największe pasje. Rysunki były starannie przygotowane przez Nadię, z drobną pomocą mamy. Nie pozostało nam nic innego, jak czym prędzej poznać zawartość tego niezwykłego pudełka.
Przede wszystkim w pudełku nie mogło zabraknąć rysunku KOTA – Nadia je uwielbia i mogłaby się z nimi bawić non stop! Oprócz tego dowiedziałyśmy się, że Nadia bardzo lubi spędzać aktywnie czas – plac zabaw, park trampolin, basen czy szaleństwa na salach zabaw to jest ulubiony sposób zabawy! Oczywiście pod warunkiem, że spędza ten czas wspólnie z rodziną, bo to przy niej Nadia czuje się najbezpieczniej i najbardziej szczęśliwa. W domowym zaciszu za to Nadia lubi bawić się lalkami oraz słuchać muzyki i tańczyć do niej!
Ponieważ nasze spotkanie odbyło się popołudniu – Nadia była zmęczona intensywnym dniem w przedszkolu, tak więc po pokazaniu nam zawartości uWAŻNIka, Nadia razem z mamą udała się do domu na zasłużony odpoczynek.

Dziękujemy Ci Nadio za to spotkanie i do zobaczenia wkrótce!