Lenka ma 6 lat i aż trójkę rodzeństwa, w tym chorego brata.

Lenka ma 6 lat i aż trójkę rodzeństwa, w tym chorego brata, którego bardzo kocha. Mimo tego, że nie zawsze jest jej łatwo, Lenka pokonuje wszelkie trudności, będąc wesołym i energicznym dzieckiem. Ostatnio miałyśmy przyjemność się z nią spotkać, dzięki czemu możemy przybliżyć wam jej osobę. Na początku spotkania Lenka wydawała się nieśmiała i zawstydzona, ale po krótkim upływie czasu udało nam się nawiązać przyjacielską relację i dowiedzieć się o niej dużo ciekawych rzeczy.  

Zainteresowania Lenki sięgają od sportu po modę

Zainteresowania Lenki nie znają granic; sięgają od sportu po modę. Ale zacznijmy od początku. Lenka bardzo lubi uczyć się pływać, jednakże ze względu na zamknięcie pobliskiego basenu, została zmuszona do tymczasowej rezygnacji i znalezienia nowego hobby. Ale na szczęście pływanie, nie jest jedynym sportem, który przynosi jej radość, jako że w wolnym czasie bardzo lubi tańczyć i ćwiczyć gimnastykę. Co więcej razem z pomocą mamy planuje zapisać się na zajęcia akrobatyczne, które pozwoliłyby jej na rozładowanie ogromnej ilości energii, która ją przepełnia. Dodatkowo, gdyby mogła spróbować nowej dyscypliny bez wahania wybrałaby jazdę konną.  

Jeżeli chodzi o spokojniejsze aktywności, to przyjemność odnajduje również podczas malowania i rysowania. Mimo tego, że kredki są fajne to zdecydowanie preferuje posługiwanie się farbkami. Do jej ulubionych kolorowanek należą księżniczki, w pięknych kolorowych sukniach. Oprócz malowania na kartkach, kręcą ją również wszelkiego rodzaju kreatywne robótki, takie jak pudełeczko, na biżuterię które własnoręcznie ozdobiła. 

Kiedy planuje odpocząć po ciężkim dniu w przedszkolu, najczęściej decyduje się na oglądanie ulubionej bajki, jaką jest psi patrol. Jej ulubionym pieskiem jest Sky, a na dowód swojej sympatii ma nawet identycznie wyglądającego pluszaka. Kolejną bajką, która skradła jej serce jest Biedronka i Czarny kot, gdzie dwóch superbohaterów nieustannie ratuje Paryż.

Lenka pokonuje wszelkie trudności, będąc wesołym i energicznym dzieckiem.

Bardzo chciałaby móc częściej podróżować, szczególnie w okolice morza lub jakiegoś jeziora. Są to miejsca, gdzie czuje się po prostu najlepiej. Na liście miejsc do odwiedzenia wysokie miejsce zajmuje również Energylandia; marzenie, które dzieli razem z siostrą. Trzymamy kciuki, że jej marzenia uda się spełnić 😉