Ma trójkę rodzeństwa, w tym starszego brata, młodszą siostrę oraz chorego młodszego brata.

Julka ma 11 lat i chodzi do szkoły podstawowej. Ma trójkę rodzeństwa, w tym starszego brata, młodszą siostrę oraz chorego młodszego brata. Julka jest prawdziwą introwertyczką. Mimo że na początku naszego spotkania wydawała się nieśmiała, otworzyła się gdy tylko zaczęłyśmy rozmawiać o jej prawdziwych pasjach. 

Julia uwielbia malować i oglądać filmy, a dodatkowo, bardzo chciałaby nauczyć się gry na pianinie. Lubi też różne sport, szczególnie przypada jej do gustu pływanie i jazda na rolkach, co często robi z koleżankami. Dodatkowo, dowiedziałyśmy się, że bardzo chętnie spróbowałaby jazdy na łyżwach czego wcześniej nie robiła. Na pewno byłaby w tym świetna! Dzięki naszym warsztatom ze wspinaczki ściankowej na których radziła sobie bardzo dobrze, udało jej się odkryć nowe zainteresowanie. Z przyjemnością odwiedziłaby centrum wspinaczki jeszcze raz.  

Dla Julki ulubioną częścią szkoły są przerwy, kiedy może odpocząć i porozmawiać z koleżankami. A ze wszystkich przedmiotów najbardziej podobają jej się plastyka i WF, co jest znakomitym odzwierciedleniem jej zainteresowań. Julka jest bardzo kreatywna, co dobrze widać na pięknych obrazkach z lekcji plastyki, które nam pokazała. Oprócz malowania potrafi też tworzyć bransoletki z koralików.  

Julka jest introwertyczką, otworzyła się gdy zaczęłyśmy rozmawiać o jej pasjach. 

Jest wrażliwa i szczególnie lubi zwierzęta. Bardzo kocha swojego szczeniaka rasy Golden Retriever o imieniu Budyń, który jest bardzo przyjazny i chętny do zabawy. Oprócz psów, Julka bardzo lubi też króliki, a szczególnie podobała jej się niedawna wycieczka do zoo, gdzie chętnie poszłaby ponownie. Oprócz zoo, odwiedziła kiedyś wrocławski Aquapark, gdzie mogła dodatkowo przećwiczyć pływanie i skorzystać z licznych atrakcji wodnych. Nie tylko jest bardzo odważna i nie bała się nawet największych zjeżdżalni. Jej wymarzoną destynacją jest centrum rozrywki Energylandia, które od dawna chce odwiedzić.  

Mamy nadzieję, że uda nam się pomóc Julce w dalszym rozwijaniu zainteresowań i spełnianiu marzeń!