Festynem powitaliśmy najfajniejszy w roku czas – wakacje.

Razem z dziećmi z Hospicjum Domowego dla Dzieci „Oskara i Róży”, ich rodzeństwem i dziećmi po stracie ze Świetlicy Jaskółka przy Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim bawiliśmy się, hucznie świętując zakończenie roku szkolnego.

Było kolorowo, tanecznie, energicznie, plastycznie i kreatywnie. No i smacznie!

Grono wolontariuszy zadbało o każdy szczegół, tak by dzieci i towarzyszący im rodzice czuli się jak na prawdziwych wakacjach! 

Sądząc po zdjęciach, chyba udało się wyczarować magiczną atmosferę (widzicie te wystawione w skupieniu jęzory przy malowaniu Minionków?).

Na koniec każde z dzieci otrzymało prezent. Naszym zadaniem było przygotować podarki dla rodzeństwa hospicyjnych maluchów – sprawiło nam to sporo radości. Organizacja takiego wydarzenia nie byłaby możliwa bez ogromu pracy włożonego przez wolontariuszy, zarówno tych związanych ze Świetlicą Jaskółka (jesteście niesamowici, działacie jak świetnie naoliwione tryby w niezawodnej maszynie), jak i naszych fundacyjnych pomocnych elfów. Dziękujemy!

Dziękujemy także Pani Idze Borkowskiej-Krajnik, która udostępniła nam piękne fotki z tego wydarzenia. Te nasze, robione w pośpiechu telefonem, nawet w połowie nie oddają atmosfery radości, którą widać na jej zdjęciach

Tylu uśmiechów nie udałoby nam się wyczarować gdyby nie wsparcie Fundacji ORLEN i darczyńców indywidualnych – dziękujemy.

Skip to content